MotorInfo

Změny u TMCZ

17.12.2011 16:22
Změny u TMCZ

Toyota Motor Czech (TMCZ) oznámila úpravu organizační struktury platnou od 1. 12. 2011.

Současná pozice Lexus Director pro ČR a SR, kterou zastává pan Tomáš Velek, se rozšiřuje o odpovědnost za nově vzniklé oddělení TMCZ - korporátní oblast External Affairs. Toto oddělení zahrnuje nyní také oddělení Public Relations nově pro obě značky - Toyota a Lexus.

PR manažerem zůstává nadále pan Tomáš Vaněk. V jeho PR týmu působí slečna Petra Tomová a pan David Valenta v roli PR specialistů. V rámci změny struktury opustila společnost TMCZ slečna Kateřina Jouglíčková.

Kontaktní osoby za jednotlivé oblasti:

Tomáš Vaněk – Toyota, Korporátní komunikace

David Valenta – Lexus

Petra Tomová – Slovenská republika - Toyota a Lexus

„ Je mi velkou ctí, využít své dlouhodobé zkušenosti a kontakty v automobilovém průmyslu nově i ve prospěch mateřské značky Toyota a přispět tak k dalšímu posílení její pozice v oblasti trvale udržitelné mobility. Značku Toyota vnímám především jako nejvýznamnějšího hráče na poli technologií šetrných k životnímu prostředí, ale také v oblasti spokojenosti zákazníků a v neposlední řadě jako významného výrobce automobilů v České republice,“ řekl Tomáš Velek, Lexus & External Affars Director