MotorInfo

Společnost DPD podpořila běžecký závod

21.10.2014 09:53

Společnost DPD CZ partnersky podpořila unikátní běžecký závod ČEZ City Trail Run.

Závod kombinující běh městem a přírodou zavedl běžce do míst, kde byli i rodilí Pražané překvapeni, jaké zajímavosti Praha nabízí. Společnost DPD zajišťovala přepravu během celého závodu.Největším lákadlem byla samotná trasa dlouhá 16 km, která startovala v Petřínských sadech u Hellichovy ulice a přes Pražský hrad, Jelení příkop, Letnou, Stromovku, Botanickou zahradu Praha a Bohnické údolí dovedla závodníky do cíle v parku Psychiatrické nemocnice Bohnice. Originální na trase závodu byl start a cíl na různých místech. Závodník tak proběhl velkou část města, nikam se nemusel vracet, neběžel ve stejných lokalitách.

O osobní věci závodníků během akce se postaral partner závodu, přepravní společnost DPD, který zajistil jejich přesun ve sportovních vacích ze startu do cílového bodu, kde na závod navázala běžecká afterparty.  Společnost DPD také závodníkům v rámci spolupráce umožnila doručení startovního balíčku předem. Tuto možnost využilo přibližně 10 % registrovaných běžců. „Závodu se zúčastnilo téměř 1 000 závodníků a naše společnost převážela jejich osobní věci v celkem 4 dodávkách. Další 3 dodávky se staraly o převoz materiálu a obsluhu občerstvovacích stanic,“ shrnuje výsledky spolupráce Daniel Mareš, jednatel společnosti DPD CZ.