MotorInfo

Seat Alhambra se vrací na český trh

8.6.2021 10:12
Seat Alhambra se vrací na český trh

Na český trh se vrací variabilní a až sedmimístné rodinné MPV Seat Alhambra.

Modelový rok 2022 přináší do produktové řady značky další Seat změny a novinky. „V reakci na silnou poptávku našich zákazníků po velkém rodinném MPV zařazujeme znovu do našeho portfolia pro český trh osvědčený model Alhambra,“ říká Aleš Novák, ředitel divize Seat společnosti Porsche Česká republika. „Alhambra má na současném trhu výjimečné postavení. Zákazníkům nabízí mimořádný prostor ve variabilním interiéru, v němž může cestovat až sedm osob. Mezi highlighty modelu Alhambra patří také vynikající úroveň komfortu a bezpečnosti ve spojení s atraktivní výbavou za výhodnou cenu,“ dodává Aleš Novák.

Seat Alhambra modelového roku 2022 je dostupný se zážehovým motorem 1.4 TSI 110 kW (150 k) a stupněm výbavy Xcellence. Zákazníci mají na výběr variantu se šestistupňovou mechanickou převodovkou za 964 900 Kč nebo verzi se šestistupňovou automatickou převodovkou DSG, která stojí 989 900 Kč. „U příležitosti znovuuvedení modelu Alhambra na český trh jsme pro naše zákazníky připravili navíc akční verzi FR-Line Plus – atraktivní plně vybavený model se zajímavou cenou,“ dává tip zájemcům o Alhambru Aleš Novák.

Sedmimístný Seat Alhambra FR-Line Plus přidává za 45 000 Kč k rozsáhlé sériové výbavě následující položky: paket FR-Line s 18“ koly, sportovními vyhřívanými sedačkami čalouněnými alcantarou a dalšími vnějšími a vnitřními detaily s motivem sportovní verze FR-Line, dále adaptivní bi-xenonové světlomety, asistenta dálkových světel, adaptivní tempomat, parkovacího asistenta, technický paket a elektrické ovládání dveří plus. Zákazník tak ušetří 71 300 Kč.

S modelovým rokem 2022 osvěžují nabídku značky Seat na českém trhu také modernizované modelové řady Ibiza a Arona a dále drobná designová a technická vylepšení společně s optimalizací výbavy u modelů Leon, Ateca a Tarraco.

Foto:Seat