MotorInfo

Prožijte s Harley-Davidson týden snů

3.3.2017 08:52
Prožijte s Harley-Davidson týden snů

Harley-Davidson právě startuje již 4. ročník projektu Discover More, projektu zaměřeného na touringové motocykly značky, jízdu snů a zážitky, na které se nezapomíná.

Letos však s historicky nejexkluzivnější odměnou pro výherce, jednoho jezdce a spolujezdce. Let do Chicaga, návštěva Muzea Harley-Davidson v Milwaukee, možnost užít si jízdu na všech touringových motocyklech H-D, volba trasy cesty snů a tour podél Velkých jezer USA, návštěva výrobní linky značky v Yorku a k tomu víkend v New Yorku s kapesným 2 000 eur, a to nejlepší na konec – vybraný touring motocykl zdarma až k vlastním dveřím! To není sen, ale realita, která čeká na vítězného šťastlivce. Stačí si jen do 30. dubna rezervovat a nejpozději do 15. května absolvovat zkušební jízdu na některém motocyklu Harley-Davidson z řady touringů a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí a budete mít možnost prožít týden snů v sedle H-D, týden plný zážitků, dobrodružství a poznávání, který vám zcela jistě změní život. 

Vedle nekonečného pocitu svobody pramenícího z jízdy budete mít možnost na vlastní kůži okusit sílu a jedinečné vlastnosti nového motoru Milwaukee-Eight, který nabízí vyšší výkon, rychlost i zrychlení. V rámci jízdy poznáte také výhody nového odpružení a jízdní zážitek už jen podtrhne propracovaný audio systém, kterým je motocykl vybaven.

„Každý rok se snažíme projekt Discover More koncipovat tak, aby oslovil a nadchl co nejvíce jezdců. Těší mě, že se pro letošní ročník podařilo domluvit natolik unikátní cenu, kterou nelze získat jinak než právě prostřednictvím účasti v projektu Discover More 2017. Jezdci díky němu mají možnost seznámit se se sílou a výkonem našich nových motorů Milwaukee-Eight a zároveň jeden z nich získá pohádkovou výhru,“ říká Michal Fric, Marketing Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Co vše vítězný jezdec (a spolujezdec) získá

Let do Chicaga

Osobní návštěvu Muzea Harley-Davidson v Milwaukee, včetně setkání s Billem Davidsonem, viceprezidentem Muzea a pravnukem zakladatele značky

Jízdu na celé řadě touringových motocyklů vybavených novým motorem Milwaukee-Eight

Volbu trasy jízdy snů a tour podél Velkých jezer USA

Návštěvu výrobní linky závodu v Yorku a možnost na vlastní oči vidět výrobu zvoleného motocyklu

Víkend v New Yorku s kapesným 2 000 eur

Dodání zvoleného motocyklu až do domu

 

Foto:Harley-Davidson