MotorInfo

OMV nabízí VIP cestu na Velkou cenu Monaka

13.3.2017 11:23
OMV nabízí VIP cestu na Velkou cenu Monaka

Společnost OMV uspořádala pro své zákazníky soutěž o zájezd na Velkou cenu Monaka.

Do soutěže je možné se zapojit po natankování paliva MaxxMotion a zadání kódu z účtenky na stránkách společnosti. Zde jsou připraveny tři kvízové otázky, které jsou spojeny především s tématem paliv MaxxMotion a Velké ceny. Po správném zodpovězení a vyplnění základních údajů v dotazníku je soutěžící zařazen do slosování. Výherce obdrží hlavní cenu v podobě VIP zájezdu pro dvě osoby na Velkou cenu Monaka. Ta zahrnuje kromě ubytování a dopravy také lístek na tribunu na závodech, vstup do VIP zóny či návštěvu zázemí a garáže týmu. Největším lákadlem je však osobní setkání s jezdci a ambasadorem OMV Pavlem Turkem. Výherce se s ním bude moci potkat i na exkluzivní party a dalších akcích. Vstup na ně bude také součástí výhry.

Hlavní cenou to ale nekončí. Každý týden se budou losovat výherci OMV Value Card. Každá poukázka má hodnotu 1 300 Kč a v jednom týdnu se jich rozdá deset. Soutěž potrvá pět týdnů a dohromady tak společnost OMV rozdá 50 OMV Value Cards. Pokud soutěžící kartu získá, je opětovně zařazen do slosování o hlavní cenu.

 „Připravili jsme pro naše zákazníky velmi atraktivní soutěž. Kolik řidičů a fanoušků má možnost se podívat na Velkou cenu a potkat se s těmi nejlepšími světovými jezdci a to ve společnosti Pavla Turka? Přitom stačí správně zodpovědět tři jednoduché otázky a pak doufat ve štěstí,“ dodává Michal Janda, marketingový manažer OMV pro Českou republiku.

Palivo MaxxMotion 100plus od OMV zlepšuje výkon a zajišťuje optimální funkčnost a životnost motorů.  Tento benzin hraje také významnou roli při zachování funkčnosti a účinnosti moderních vozidel a motorů. Inovativní aditiva zabraňují tvorbě koroze v systému vstřikování paliva a v palivové nádrži. Stávající usazeniny v sacím systému jsou tak účinně odstraňovány, což prodlužuje životnost a výkonnost motoru.

 

Ilustrační foto:OMV