MotorInfo

Odstartuje další ročník Citroën Roadshow

26.8.2021 21:46
Odstartuje další ročník Citroën Roadshow

Další ročník akce Citroën Roadshow, která se letos s podtitulem Electric Experience ponese zejména v duchu elektromobility,se bude konat u obchodních center na celkem 17 místech po celé České republice v termínu od 3. do 26. září. 

Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost otestovat si letošní novinku Citroën C4 v elektrické, benzinové i dieselové verzi, hybridní vůz SUV C5 Aircross Hybrid nebo elektrickou verzi velkoprostorového modelu SpaceTourer. Kromě těchto novinek bude k dispozici oblíbený městský vůz  Citroën C3 a rodinný vůz Citroën Berlingo. Perličkou pak bude dvoumístné elektrické AMI, které bude na roadshow také k vidění. V rámci roadshow je navíc připravena speciální nabídka financování - při koupi elektromobilu či plug-in hybridního vozu Citroën mohou zákazníci čerpat úvěr s fixním úrokem pouze 2,9 % včetně povinného pojištění. Návštěvníky čeká i bohatý doprovodný program, který se letos ponese i v charitativním duchu. Protože je Citroën od začátku tohoto roku partnerem profesionálního cyklistického týmu AG2R, umístí na stanovištích během roadshow cyklistický trenažér a za každý našlapaný kilometr věnuje 10 Kč na vybraný projekt Konta Bariéry. Jako vždy bude od 10 do 18 hod k dispozici také kamion s pohodlným zázemím a občerstvením. Vyškolený personál pomůže při předání vozidla i během zkušební jízdy.

Prioritou zůstává bezpečí návštěvníků, proto bude stejně jako v loňském roce samozřejmostí zvýšený důraz na dodržení všech platných hygienických opatření i specifická příprava každého vozu před individuální jízdou (dezinfekce volantu, řadicí páky a ostatních dotykových částí vozu).

Foto: Citroën