MotorInfo

Nové dealerství Volvo v Jihlavě

22.9.2012 11:57
 Nové dealerství Volvo v Jihlavě

Společnost Volvo Auto Czech podepsala dealerskou prodejní a servisní smlouvu s novým partnerem ‒ společností Autocentrum Rozkoš, s. r. o.. Nové dealerství bude otevřeno v polovině října.

S jihlavským dealerstvím tak má Volvo zastoupení již ve všech krajích České republiky – svým zákazníkům je k dispozici ve 20 prodejních a 22 servisních provozovnách.

Autocentrum Rozkoš, s. r. o., bylo založeno v roce 1995. Za 17 let své existence získalo již přes 6 000 zákazníků. V letošním roce se společnost rozhodla k nové investici do prodejních prostor pro vozy Volvo. Od legendární bezpečnosti, spolehlivosti a obliby značky Volvo v prémiovém segmentu prodeje automobilů si slibuje rozšíření spektra svých zákazníků.

„Hodláme oslovit skupinu nejnáročnějších klientů, jejichž hlavními kritérii při výběru nového vozu jsou požadavky na luxus, spolehlivost a záruky bezpečí,“ očekává od zapojení do dealerské rodiny Volvo jednatel společnosti Autocentrum Rozkoš, s. r. o., Stanislav Váňa.

Spojení dlouholetých zkušeností v oboru a profesionálního přístupu odborně fundovaného personálu s prémiovou značkou Volvo je zárukou spokojenosti potenciálních zákazníků. Nový autorizovaný Volvo dealer na Znojemské ulici v Jihlavě je schopen ihned nabídnout prodejní i servisní služby a v polovině října otevře nový showroom Volvo.