MotorInfo

Mercedes-Benz má speciální nabídku

21.2.2012 15:53
Mercedes-Benz má speciální nabídku

Mercedes-Benz připravil pro třídu C a třídu E speciální nabídku cenově výhodných modelů.

Za 780 000 Kč vč. DPH jsou nabízeny limuzíny s benzinovým (C 180 BlueEFFICIENCY), nebo naftovým (C 200 CDI BlueEFFICIENCY) motorem.
Za 815 000 Kč vč. DPH jsou v nabídce kombíky s benzinovým (C 180 BlueEFFICIENCY kombi), nebo naftovým (C 200 CDI BlueEFFICIENCY kombi) motorem.
Pro třídu E byl do uvedené nabídky zařazena oblíbená limuzína E 220 CDI BlueEFFICIENCY za cenu 975 000 Kč vč. DPH.
Nabídka uvedených modelů se však netýká pouze pořizovací ceny. Zájemci si mohou zvolit také výhodné Mercedes-Benz Autopojištění (nezávisle na financování vozidla), příznivé sazby financování, komplexní servisní péči a další.

Pro všechna vozidla samozřejmě platí Integrovaný servisní paket = 6 let nebo 120 000 km servisní prohlídky zdarma.

Detailní informace včetně konkrétních cen pojištění, financování, ...  naleznete na http://www.mytyfakta.cz/