MotorInfo

Hyundai rozšířil ceník modelu i30 liftback

2.3.2017 10:28
Hyundai rozšířil ceník modelu i30 liftback

Automobilka Hyundai uveřejnila rozšířený ceník modelů nové generace i30 liftback. Vedle kompletní nabídky motorů a výbav ve standardním ceníku je nově v nabídce i limitovaná verze Czech Edition zaměřená na privátní zákazníky.

Ta přináší vozy s motory o objemu 1.0 T-GDI, resp. 1,6 CRDi, tak i 1.4 T-GDI v různých výbavách za zvýhodněné ceny.

Nová generace i30 představuje volbu, která přináší užitek motoristům hledajícím hospodárný a dynamický automobil s komplexní bezpečnostní výbavou a přitažlivým designem. Vůz byl kompletně navržen, zkonstruován a testován v Evropě a je vyráběn ve výrobním závodě HMMC ve slezských Nošovicích. Jako na všechny své modely poskytuje Hyundai na novou generaci i30 pětiletou záruku bez omezení kilometrů a pět let asistenčních služeb, které jsou v ceně vozu.

Nová nabídka ve standardním ceníku je rozdělena do tří stupňů výbav Entry, Trikolor a Style. Entry nabízí model i30 s motorem 1,4i v základní výbavě za nejdostupnější cenu a dieselovou 1,6 CRDi o výkonu 70 kW. Druhý stupeň Trikolor zahrnuje vozy s motorem 1,0 T-GDI o výkonu 88 kW a diesel 1,6 CRDi s výkonem 81 kW. Nejvyšší stupeň výbavy Style nabídne varianty s benzinovým motorem 1,0 T-GDI a 1,4 T-GDI a nejsilnější dieselový motor 1,6 CRDi s výkonem 100 kW.

Speciální nabídka Czech Edition od 369 990 Kč

V rámci limitované nabídky Czech Edition s bohatou výbavou budou moci zákazníci vybírat z benzinových motorů 1,0 T-GDI a 1,4 T-GDI a dieselové 1,6 CRDi o výkonu 81 kW. Jednotlivým motorizacím odpovídá vždy určitá úroveň výbavy Czech Edition. Všechny verze jsou dostupné se šestistupňovou manuální převodovkou, vrcholem nabídky je verze Elite s motorem 1,4 T-GDI a sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou DCT, zahrnující nejvyšší výbavu vč. adaptivního tempomatu s podporou jízdy v kolonách.

Hyundai_i30_Limitovana serie_cenik.pdf

Hyundai_i30_cenik.pdf

 

Foto:Hyundai