MotorInfo

Ford Mustang Mach-E dostává edici Frost White

24.8.2021 18:25
Ford Mustang Mach-E dostává edici Frost White

Ford rozšiřuje nabídku barevných variant elektromobilu Mustang Mach-E o speciální edici Frost White.

Je to poprvé, kdy se v paletě barevných provedení modelu řady Mustang objevuje kompletně bílý styling. Zářivě čistý nový vzhled je výsledkem metalického třívrstvého laku Star White na karoserii. V odstínu Star White jsou vyvedeny rovněž kryty zpětných zrcátek a lemy blatníků. Bílé jsou dokonce i legendární emblémy divokého koně na přídi a zádi, tentokrát v odstínu Oxford, a specifická devatenáctipalcová kola z lehké slitiny kombinují povrchovou úpravu ve vzhledu frézovaného kovu s vnitřními plochami lakovanými také bílým odstínem Oxford.

Světlý motiv vévodí rovněž interiéru. Sedadla a loketní opěrky na dveřích i středovém tunelu jsou ztvárněny v odstínu Light Space Grey. Emblém koně na volantu je v bílé Oxford a celkovou atmosféru dotváří dekorace palubní desky se šestiúhelníkovým vzorem v odstínu Bright Silver.

Mustang Mach-E v edici Frost White bude nabízen výlučně s pohonem všech kol, větším akumulátorem (Ford Mustang Mach-E v provedení s pohonem všech kol a větším akumulátorem má dle metodiky WLTP homologovaný dojezd na jedno nabití až 540 km) a sadou výbavy Technology Plus. Příjem objednávek na tento model bude na vybraných trzích zahájen v průběhu následujících měsíců, v České republice je cena Fordu Mustang Mach-E v edici Frost White stanovena na 1 797 200 Kč.

Foto: Ford