MotorInfo

Děti z Hradce Králové prožily „Den s Porsche“

20.9.2013 08:45
Děti z Hradce Králové prožily „Den s Porsche“

Společnost Porsche Hradec Králové, nejnovější z provozoven sítě Porsche Inter Auto CZ v České republice, se jako šestá v pořadí připojila k jedinečnému projektu „Můj nový život“.

Ve středu 18. září hostila akci „Den s Porsche“ věnovanou skupině dětí z Dětské hematologie a Dětské kliniky FN Hradec Králové. Děti léčené na vážná onkologická onemocnění prožily zábavní odpoledne spojené s projížďkami v luxusních vozech značek Porsche, Volkswagen a Škoda.

„Velmi nás těší, že jsme se i my připojili k tomuto projektu a mohli tak dětem zprostředkovat příjemné odpoledne na naší pobočce. Věříme, že si odnesly plno hezkých zážitků,“ říká Matyáš Lacina, ředitel Porsche Hradec Králové.

V areálu královéhradecké pobočky byly pro děti a jejich rodinný doprovod zajištěny jízdy v luxusních vozech Porsche Panamera Turbo, Volkswagen Touareg, Škoda Superb a sportovní Fabia RS. Doprovodný program obohatil atraktivní závodní simulátor F1 a pro zájemce byla zajištěna prohlídka celého areálu pobočky včetně zázemí servisu.

Den s Porsche a Můj nový život

„Den s Porsche“ připravila společnost Porsche Inter Auto CZ ve spolupráci s MUDr. Lucií Cingrošovou a projektem „Můj nový život“ na všech svých provozovnách po celé České republice pro stávající i bývalé pacienty dětských hematoonkologických oddělení. Cílem projektu „Můj nový život“ je ukázat onkologicky nemocné děti v novém, pozitivním světle a tím odbourávat předsudky společnosti vůči dětem léčeným na nádorová onemocnění.