MotorInfo

„Den s Porsche“ prožila desítka dětí z Českých Budějovic

29.8.2013 21:32
„Den s Porsche“ prožila desítka dětí z Českých Budějovic

Společnost Porsche České Budějovice se v letošním roce poprvé připojila k projektu „Můj nový život“ v rámci akce nazvané „Den s Porsche“.

Událost, která se konala 28. srpna na této pobočce poskytla dětem, jež se vyléčily nebo léčí s onkologickým onemocněním v Dětské hematoonkologické nemocnici České Budějovice, příležitost absolvovat jízdy v luxusních a sportovních vozech. Atmosféru doplnila autogramiáda místního fotbalového klubu SK Dynamo v čele s maskotem.

Myšlenka společnosti Porsche Inter Auto CZ byla rozšířit „Den s Porsche“ v rámci projektu „Můj nový život“ do všech měst, ve kterých působí. Provozovna Porsche České Budějovice je již třetí v pořadí, která letos tento program pro děti zorganizovala.

Je nám ctí se tohoto projektu účastnit, uvědomujeme si důležitost akcí tohoto charakteru. Těší nás, že můžeme dětem poskytnout nezapomenutelné a radostné zážitky s našimi vozy.“ říká Ing. Josef Kiselica, ředitel Porsche České Budějovice.

Pro děti i jejich doprovod byly připraveny jízdy v nejnovějším modelu luxusní limuzíny Porsche Panamera 4S, sportovních a terénních vozech Audi Q7 a Volkswagen Touareg a rovněž v automobilech Audi A3 a VW Sharan. Akci doplnil bohatý zábavní program.

„Den s Porsche“ připravila společnost Porsche Inter Auto CZ ve spolupráci s MUDr. Lucií Cingrošovou a projektem „Můj nový život“ na všech svých provozovnách po celé České republice pro stávající i bývalé pacienty dětských hematoonkologických oddělení. Cílem projektu „Můj nový život“ je ukázat onkologicky nemocné děti v novém, pozitivním světle a tím odbourávat předsudky společnosti vůči dětem léčeným na nádorová onemocnění.