MotorInfo

AAA AUTO má novou pobočku v Mladé Boleslavi

10.5.2017 13:26
AAA AUTO má novou pobočku v Mladé Boleslavi

AAA AUTO v Mladé Boleslavi uvádí do provozu svou již dvaadvacátou pobočku v České republice.

Nové autocentrum nabízí na ploše 4 300 čtverečních metrů na 200 automobilů, o zákazníky se stará 20 zaměstnanců. Skupina AAA AUTO již letos prodala přes 26 tisíc vozů, pobočka v Mladé Boleslavi má přispět k dosažení rekordního celoročního počtu blížícího se hranici 80 000 aut.

AAA AUTO naposledy otevřelo novou pobočku v České republice před třemi lety ve Znojmě. V Mladé Boleslavi, která je bez nadsázky tuzemským „automobilovým hlavním městem“, bylo autocentrum dlouho v plánu, nicméně nebyla k dispozici vhodná lokalita. „Pro umístění pobočky s plochou 4 300 čtverečních metrů a dvaceti zaměstnanci, která nabízí 200 automobilů, jsme zvolili atraktivní lokalitu průmyslové zóny Kosmonosy poblíž továrny Škoda Auto. Přirozená hustá koncentrace lidí pro nás znamená velkou kupní sílu,“ uvedla generální ředitelka AAA AUTO International Karolína Topolová. Pobočka zahájila testovací provoz již 26. dubna, teď již v plném provozu poskytuje zákazníkům plný servis, od výkupu, přes prodej až po financování nákupu vozů na splátky.

Pobočka v Mladé Boleslavi sídlí na adrese Boleslavská 1042 a má otevřeno od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00. Autocentru v Mladé Boleslavi samozřejmě stejně jako všem ostatním pobočkám poskytuje zákaznickou podporu Kontaktní centrum, stabilně obsazené 200 operátory. „Kontaktní centrum je místem prvního kontaktu se zákazníky, kteří se u nás zajímají o koupi vozu. S operátorem centra se zákazník domluví na konkrétním čase schůzky na pobočce a získá detailní informace o vozidle a případně i o možnostech jeho koupě na úvěr. Na pobočce pak absolvuje testovací jízdu, může si vůz prohlédnout s vlastním mechanikem, nebo ho odvézt na prohlídku do nezávislého autoservisu. Pokud vůz zrovna nestojí například právě v mladoboleslavském autocentru, rádi mu ho tam z jiného města bezplatně dovezeme,“ doplnila Topolová. Obyvatelé Mladé Boleslavi a okolí tak získají snadnější přístup k celkové nabídce více než 8 000 vozů.

Prodeje skupiny AAA AUTO v 1. čtvrtletí meziročně vzrostly o 10 %. V březnu s téměř sedmi tisíci prodaných vozů AAA AUTO zaznamenalo nejlepší měsíční výsledek skupiny od října 2007. K dnešnímu dni skupina prodala více než 26 000 vozů. Na základě těchto výsledků AAA AUTO odhaduje prodeje v letošním roce na 77 000 aut. Tím se přiblíží absolutnímu rekordu 80 000 prodaných vozů z roku 2007, tedy v posledním roce před krizí. „Věříme, že dosažení tohoto cíle pomůže i otevření pobočky v Mladé Boleslavi,“ uzavřela Karolína Topolová.

V prvním čtvrtletí byla nejprodávanějším ojetým vozem v síti AAA AUTO, který si odváželi zákazníci z Mladé Boleslavi a okolí ze stávajících autocenter, Škoda Octavia následovaná Škodou Fabia a VW Passat.

 

Ilustrační foto:J.Svoboda